woolash reviews
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
خراطين چيست- درباره روغن خراطين تاپ ترين
تاريخ : ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۲۲:۲۹ | نويسنده : آريا

برخي از خانم ها به دنبال افزايش حجم سينه خود يا فرم دهي مناسب هستند. روش هاي زيادي وجود دارد مانند جراحي هاي پلاستيكي يا تزريق ژل هاي حجمي. اما همانطور كه قبلا اشاره كرديم هركدام عوارض خاص خود به عنوان حجيم كننده دارد.

ليكن خراطين اصلي به عنوان محصولي بدون عوارض يا بازگشت در بين خانم ها مشهور شده است و همگان از تاثيرات شگفت انگيز آن تعجب مي كنند. اگر ديديد فردي از اين روغن تعريف ميكند زياد تعجب نكنيد چراكه هركس از آن استفاده كرده است جواب گرفته و راضي بوده كه حال زبان به تشريح آن گشوده است. جدا از اين روش ها برخي از روش هاي ليزري براي حجم دهي به سينه هاي خود استفاده ميكنند ولي با اينكه متخصصين آن بر بي خطر بودن آن تاكيد دارند اما پيشنهاد ميكنيم قبل از استغاده از ليزر براي حجم دادن به بدن يا سينه ها بيشتر درباره آن مطالعه كنيد و با متخصصين بيشتري مشورت شود.

محصولات خراطين نيز داراي غلظت هاي متفاوتي با كيفيت هاي گوناگوني هستند. روغن روجا را شايد اسمش را شنيده باشيد يا روغن عاشق بهار. مدتي پيش در يكي از سايت هاي خبري درباره روغن روجا خبري مبني بر تقلبي بودن يا چنين چيزي منتشر شده بود كه اگر اين برند توجه شما را جلب كرده است ميتوانيد در زمينه آن بيشتر تحقيق كنيد. پيشنهاد ميكنيم مارك هاي هندي را نيز فراموش كنيد چراكه فقط با نام هندي معروفند و برخي از آنها تقلبي مي باشد كه تشخيص آن حتي براي متخصصين شناخت روغن ها دشوار است.

اندازه پستان

اندازه پستان

روش استفاده از روغن خراطين براي خانم ها:

اگر ميخواهيد براي افزايش حجم سينه يا باسن از اين محلول استفاده كنيد پيشنهاد ميشود به روش زير اينكار را انجام دهيد تا تاثيرگذاري بهتري داشته باشد. نخست محل مورد نظر را با آب ولرم و شوينده هايي مانند صابون شسته و خشك كنيد به نحوي كه منافذ پوستي كاملا پاك شوند. در مرحله اول نياز نيست از روغن استفاده كنيد يعني قبل از اينكه روغن بزنيد با دست چند دقيقه محل مورد نظر را ماساژ دهيد تا تقريبا به رنگ قرمز دربيايد، اينكار باعث افزايش گردش خون در اين محل ها خواهد شد.

حال زمان ريختن روغن بر روي پوست مي باشد، چند قطره از آن را روي پوست بريزيد و به آرامي به صورت چرخشي يا دوراني ماساژ دهيد. حدود پنج تا ده دقيقه و روزانه دوبار اينكار را انجام دهيد. بعد از پايان ماساژ يه پارچه خيس شده با آب سرد را روي پوست خود بگذاريد تا روغن هاي درون روزنه ها تثبيت گردد. اگر طبع شما گرم است ممكن است بعد از استفاده مقداري جوش بزنيد، مانند زمانيكه شخصي با طبع گرم خرما خورده  و جوش بزند. در اين صورت ميتوانيد ميزان مصرف خود را كاهش داده يا در طول دوره استفاده از عرقيات گياهي مثل كاسني، شاهتره و … استفاده شود تا روغن باعث ايجاد جوش نگردد.

قيمت روغن خراطين اصل:

اين روغن ها در چندين مارك و غلظت وجود دارد، شيشه هاي ده تا پانزده سي سي اصلي آنها قيمتي بين 20 الي 30 دارند. و شيشه هاي بزرگتر قيمت هاي بالاتر. البته به موارد ديگري نظير غلظت و مارك و ايراني يا خارجي بودن هم بستگي دارد.

تشريح پستان يا سينه زن:

عضوي از بدن كه پستان نام گرفته است در انسان ها دو غده مي باشد كه در زن مرد متفاوت است. در حيوانات پستاندار ممكن است بيشتر از دو غده يا كمتر از آن باشد. در جنس ماده هم انسان و هم حيوان از آن براي شيردادن استفاده ميگردد. در انسان هاي ماده يا دختر قبل از بلوغ انداه پستان كوچك و مشابه جنس نر است. اما بعد از بلوغ در زن رشد كرده و مخصوصا در زمان بارداري و پس از زايمان بزرگتر ميگردد. پستان انسان نيز بر روي قفسه سينه قرار گرفته است و از اعضايي نظير ماهيچه پكتوراليس، لوبول ها، نوك پستان، هاله دور پستان، مجراي شير، پوست و بافت چربي شكل گرفته است.

يكي از نقش پستان در زنان و تا حدودي سينه مردها تحريك جنسي مي باشد كه در علوم زناشويي به آن به طور مفصل پرداخته شده است. در خانم ها تراكم هاي عصبي كه سر پستان ها قرار دارد بيشتر از مردان است. جالب اين استكه ارسال يكباره تعداد زيادي پيام تحريك كننده از اين ناحيه به مغز خانم ها معمولا نتيجه عكس و عصاني كننده اي را به همراه دارد. دور نوك پستان كه به هاله مشهور است در دختران به رنگ گلي بوده و در زنان باردار شده به رنگ تيره ميگردد. حجم پستان از توده هاي چربي ساخته شده است كه علاوه بر حسگرها غدد و مجاري شيري در آن وجود دارد.ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]