woolash reviews
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
قميت روغن خراطين در عطاري تاپ ترين
تاريخ : ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۲۱:۲۶ | نويسنده : آريا

قميت روغن خراطين در عطاري بستگي به موارد زيادي دارد.

روغن هايي كه در عطاري ها به فروش ميرسند ممكن است ساخته و توزيع شده شركتي باشند و يا تهيه شده به صورت دست ساز توسط خود عطاري ها. همچنين انواع مدل هاي توليد داخل، صادراتي با كيفيت بالا و وارداتي با كيفيت هاي مختلف وجود دارند.

اگر سوال شما هم مانند اكثر مردم اين است كه قيمت روغن خراطين واقعا چند است بايد گفت بستگي به موارد بالا دارد. حتي حجم و اندازه قوطي آن نيز بر روي قيمت محصول تاثير دارد.

http://oil-khratyn.ir/wp-content/uploads/2018/07/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%BA%D9%86-%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%B7%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D8%B7%D8%A7%D8%B1%DB%8C.jpg

برخي از روغن هاي خراطين ممكن است داراي حجم هاي 10ml  يا 20ml يا 30ml و حتي بيشتر از اين حجم ها باشند. ولي معمولا قوطي هاي آنها در حجم 30ml تهيه شده و به مشتري ها عرضه شده است. البته اين حجم مخصوص روغن هاي خراطين شركتي است. ولي روغن هايي كه به صورت دست ساز توسط خود عطاري ها تهيه ميگردد داراي حجمي بيشتر از 30ml بوده و حتي ممكن است تا 100ml هم برسد كه اين مورد هم بر روي قيمت آن تاثير دارد.

روغن هايي هم كه در داروخانه ها عرضه ميگردد نيز از نوع شركتي هستند. در واقع بايد گفت بهترين نوع از روغن هاي موجود نيز همين نوع شركتي است كه داراي جعبه و قوطي و همچنين قوطي پلمپ هستند. علت بهتر بودن آن اين است كه اين روغن ها بر خلاف دست، در محيط هاي آزمايشگاهي تهيه ميگردد و درصد موادي كه به آنها اضافه گرديده و با پودر كرم خاكي تركيب شده است بر اساس علوم و فنون آزمايشگاهي و با ابزارهاي دقيق محاسبه و اندازه گيري شده است.

بالا بودن غلظت روغن را نميتوان دليل بر كيفيت بالاي آن دانست، چراكه ممكن است غلظت زياد اگرچه در مدت كمتر جوابدهي داشته باشد اما عوارض جانبي را نبايد از ياد برد. چراكه اين نوع روغن خراطين با غلظت بالا در محيط هاي غيرآزمايشگاهي تهيه و توليد گرديده است.

اما نميتوان گفت كه محصول دست ساز همه عطاري ها بد است. برخي از عطارها از تبحر بالا برخوردار هستند كه ميتوانند بهترين روغن را تهيه كنند و غلظت و خلوص آن را مشخص مي نمايند. حتي ممكن است بر اساس وضعيت جسمي فرد قويترين روغن را براي وي تهيه نماييد و در حجم هاي متفاوت از 60ml تا 100 ميل به مشتري عرضه كنند. با اينكه اين محصول توسط عطار متبحر توليد شده ولي باز هم نميتوان گفت اين روغن ها بهتري يا بدتر از روغن هاي شركتي هستند، چرا كه از نظر آزمايشگاهي بايد روغن دست ساز تهيه شده بررسي گردد و درصد غلظت و خلوص آن مشخص شود.

روغن هاي خراطين وارداتي كه معمولا به اسم كشور هند وارد ميشوند و با قيمت بالا عرضه ميگردد را بايد با دقت خريد. چراكه برخي از آنها ممكن است همان روغن هاي داخلي باشند، و يا برخي ديگر ممكن از كشورهايي نظير چين وارد كشور شده باشند. پس در خريد نوع هندي خراطين روغن بسيار دقت كنيد و سعي كنيد بهترين نوع خراطين را تهيه كنيد تا از آن جواب بگيريد.ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]